Mecz STEGNY Wyszogród – SKRWA Łukomie

Ostatni mecz rundy jesiennej kończy się porażką STEGIEN 0:3 Z SKRWĄ. Aktualnie niestety zajmujemy ostatnie miejsce w tabeli ligowej, podyktowane jest to głównie dużą ilością kontuzji z jakimi borykają się zawodnicy Stegien. Miejmy nadzieje, że kolejne mecze po przerwie zimowej zapewnią przyrost „punkcików” w tabeli i lepszą pozycję drużyny z Wyszogrodu.

Skład podstawowy: 9-Krzysztof Jamka, 6-Arkadiusz Gąsiorowski, 17-Piotr Majewski, 15-Paweł Pacholski, 7-Damian Pietrzak, 4-Dawid Pietrzak, 2-Daniel Popiołek, 1-Hubert Sadecki, 14-Michał Szymański, 16-Michał Tomaszewski, 10-Damian Pączek.

Skład rezerwowy: 99-Maciej Bratkowski11-Radosław Wiśniewski, 18-Dominik Filipiak.

Mecz STEGNY Wyszogród – BŁYSKAWICA Lucień

Z dzisiejszego spotkania zbieramy tylko jeden punkt. Drużyna była o krok od zwycięstwa i zainkasowania 3 punktów ale niestety w końcówce doliczonego czasu gry straciliśmy prowadzenie i mecz ku uciesze rywali zakończył się remisem 2 : 2.

Bramki dla Stegien zdobyli: 7-Damian Pietrzak ( 56′) oraz 9-Krzysztof Jamka ( 89′)

Skład rezerwowy: 21-Robert Jadczak 3-Sebastian Zalewski11-Radosław Wiśniewski, 18-Dominik Filipiak.

« 1 z 6 »

Mecz STEGNY Wyszogród – ORZEŁ Goleszyn

Dzisiejszy pełen emocji mecz zakończył się porażką drużyny LKS Stegny Wyszogród. Na spotkaniu oglądaliśmy wiele bramek, niestety mimo początkowego prowadzenia 2:0 nie byliśmy w stanie utrzymać wyniku i ostatecznie przegraliśmy 3:5.

Bramki dla Stegien zdobyli: 4-Dawid Pietrzak (  28′ – rzut karny ) 9-Krzysztof Jamka ( 34′) 10-Damian Pączek ( 85′) 4-Dawid Pietrzak ( samobójcza 55′ )

Skład rezerwowy: 3-Sebastian Zalewski13-Maciej Więckowski.

Rzut karny w wykonaniu Dawida Pietrzaka

« 1 z 4 »

Mecz STOCZNIOWIEC Płock – STEGNY Wyszogród

W sobotę rozegraliśmy spotkanie w Płocku z Stoczniowcem Płock.
Niestety ale spotkanie poszło zupełnie nie po naszej myśli i solidnie przegraliśmy 1 – 7. Porażkę trzeba już zostawić za sobą bo Naszą drużynę czeka jeszcze kilka meczy przed przerwą zimową.

Bramkę dla Stegien zdobył 7-Damian Pietrzak ( 20′ )

Skład podstawowy: 9-Krzysztof Jamka, 6-Arkadiusz Gąsiorowski, 15-Paweł Pacholski, 7-Damian Pietrzak, 4-Dawid Pietrzak, 2-Daniel Popiołek, 1-Hubert Sadecki, 14-Michał Szymański, 16-Michał Tomaszewski, 3-Sebastian Zalewski, 10-Damian Pączek.

Skład rezerwowy: 18-Dominik Filipiak.

Zdjęcia z meczu

Mecz STEGNY Wyszogród – ZRYW Bielsk

13 października o godzinie 11.00 na stadionie w Wyszogrodzie Drużyna LKS STEGNY rozegrała spotkanie z drużyną ZRYW BIELSK.
Spotkanie zakończyło się naszą wygraną  2 : 1

Bramki dla Stegien zdobył 9-Krzysztof Jamka (19′ oraz 53′)

Skład podstawowy: 9-Krzysztof Jamka, 15-Paweł Pacholski, 7-Damian Pietrzak, 4-Dawid Pietrzak, 2-Daniel Popiołek, 1-Hubert Sadecki, 11-Radosław Wiśniewski, 19-Sebastian Szkop, 14-Michał Szymański, 16-Michał Tomaszewski, 17-Piotr Majewski.

Skład rezerwowy: 18-Dominik Filipiak, 10-Damian Pączek, 3-Sebastian Zalewski

« 1 z 5 »

Mecz AMATOR Maszewo – STEGNY Wyszogród

6 października o godzinie 15.00 na stadionie w Maszewie Drużyna LKS STEGNY Wyszogród rozegrała spotkanie z drużyną AMATOR Maszewo.
Spotkanie  zakończyło się dla nas przegraną  0 : 3

Skład podstawowy: 9-Krzysztof Jamka, 7-Damian Pietrzak, 4-Dawid Pietrzak, 2-Daniel Popiołek, 1-Hubert Sadecki, 15-Jakub Sidor, 20-Rafał Sidor, 19-Sebastian Szkop, 14-Michał Szymański, 16-Michał Tomaszewski, 3-Sebastian Zalewski.

Skład rezerwowy: 18-Dominik Filipiak, 11-Radosław Wiśniewski, 13-Maciej Więckowski.

Mecz STEGNY Wyszogród – UNIA Iłów

29 Września o godzinie 14.00 na stadionie w Wyszogrodzie, Drużyna LKS STEGNY Wyszogród rozegrała spotkanie z drużyną UNIA Iłów.
Spotkanie po wyrównanej walce zakończyło się bezbramkowym remisem 0 : 0

Skład podstawowy: 9-Krzysztof Jamka, 17-Piotr Majewski, 10-Damian Pączek, 7-Damian Pietrzak, 4-Dawid Pietrzak, 2-Daniel Popiołek, 1-Hubert Sadecki, 20-Rafał Sidor, 19-Sebastian Szkop, 14-Michał Szymański, 16-Michał Tomaszewski.

Skład rezerwowy: 18-Dominik Filipiak, 11-Radosław Wiśniewski, 8-Jarosław Szewczyk, 3-Sebastian Zalewski.

« 1 z 4 »

Mecz POGOŃ Słupia – STEGNY Wyszogród

23 Września o godzinie 15.00 na stadionie w Słupi, Drużyna LKS STEGNY Wyszogród rozegrała spotkanie z drużyną POGOŃ Słupia. Mimo starań naszego zespołu, przegraliśmy z gospodarzami 0 : 4

Skład podstawowy: 9-Krzysztof Jamka, 17-Piotr Majewski, 10-Damian Pączek, 7-Damian Pietrzak, 4-Dawid Pietrzak, 2-Daniel Popiołek, 1-Hubert Sadecki, 20-Rafał Sidor, 19-Sebastian Szkop, 16-Michał Tomaszewski, 15-Dariusz Winczyński.

Skład rezerwowy: 18-Dominik Filipiak, 6-Arkadiusz Gąsiorowski, 8-Jarosław Szewczyk, 14-Michał Szymański, 11-Radosław Wiśniewski, 3-Sebastian Zalewski.

Zdjęcia ze spotkania dzięki uprzejmości administratora profilu Pogoń Słupia na Facebooku.

Mecz STEGNY Wyszogród – START Proboszczewice

W dniu dzisiejszym o godzinie 11.00 na stadionie przy Klasztornej odbył się mecz w którym Nasza drużyna podejmowała zespół START Proboszczewice. Spotkanie po wyrównanej walce zakończyło wygraną 1:0 dla Stegien.

Bramkę dla Stegien zdobył 7-Damian Pietrzak ( 15′ )

Skład podstawowy: 17-Piotr Majewski, 99-Paweł Pacholski, 10-Damian Pączek, 7-Damian Pietrzak, 4-Dawid Pietrzak, 1-Hubert Sadecki, 20-Rafał Sidor, 19-Sebastian Szkop, 14-Michał Szymański, 13-Maciej Więckowski, 15-Dariusz Winczyński.

Skład rezerwowy: 18-Dominik Filipiak, 9-Krzysztof Jamka, 2-Daniel Popiołek, 8-Kamil Sadowski, 11-Radosław Wiśniewski, 3-Sebastian Zalewski

Obszerna fotorelacja ze spotkania

« 1 z 6 »

Drobińskie deja vu

W pierwszym meczu sezonu Stegny Wyszogród zremisowały ze Skrą Drobin 1:1. Wyszogrodzianie zapisali punkt na swoim koncie po specyficznym spotkaniu. Okoliczności towarzyszące inauguracji rozgrywek miały podobny przebieg do tego z zeszłego roku.

Deja vu sprzed roku

W pierwszym meczu sezonu 2018/2019 Stegny podejmowały Skrę Drobin. Była to powtórka z historii, bowiem 364 dni wcześniej obie ekipy również rywalizowały między sobą na inaugurację rozgrywek przy Klasztornej 9.

Od początku meczu nad obiektem wisiały „czarne chmury”. Kwestią czasu pozostawało nie to czy, ale kiedy lunie. Pierwsze minuty to przewaga gości, którzy długimi podaniami na skrzydła próbowali przedrzeć się przez obronę gospodarzy. Ci ustawieni w niskim pressingu oczekiwali na przechwyty i kontry. Po jednej z takich akcji wywalczyli rzut rożny. Piłka trafiła na głowę Michała Szymańskiego po strzale, którego odbiła się od słupka i wylądowała w bramce. Nieudolnie wybijający futbolówkę z linii bramkowej obrońca Skry nie zdołał zapobiec nieszczęściu.

Niedługo po prowadzeniu Stegien nastąpiło oberwanie chmury. Momentami wyglądało to jak biblijny potop, gdyż z nieba lały się hektolitry wody. W 30 minucie sędzia został zmuszony do przerwania zawodów. Z czasem do efektów wizualnych doszły dźwiękowe w postaci burzy. Jednocześnie w pokoju sędziowskim trwała narada między arbitrami, a piłkarzami obu ekip. – „Jeśli przestanie padać będę starał się przeprowadzić mecz do końca” – deklarował główny rozjemca. – „My chcemy grać” – można było usłyszeć od kapitana z Drobina.

Kiedy opady z postaci ulewy przeszły w deszcz arbiter przeszedł przez zalaną bieżnię sprawdzić stan boiska. – „Piłka stoi na metrze. Nie można grać.” – ocenił. – „Poczekajmy jeszcze chwilę” – prosili gospodarze. Wystarczyło uzbroić się w cierpliwość. Murawa, która wcześniej była wysuszona bardziej niż pieprz wchłonęła wodę szybciej i dokładniej niż gąbka. Pojawił się nowy problem – zmyte linie. Z tym też sobie poradzono i po 35 minutach można było wznawiać grę.

Szanse jednych i drugich

W ostatnich piętnastu minutach okazję sam na sam zmarnował Daniel Popiołek. Goście oddali strzał z dystansu, który na róg wybił Hubert Sadecki. Po kornerze piłka trafiła w wewnętrzną stronę spojenia.

Druga połowa rozpoczęła się od zmarnowanej sytuacji „Popika”, który nie trafił do pustej bramki. Ta sytuacja tak rozjuszyła Skrę, że od tej pory na bramkę gospodarzy sunęły – pozostając w konwencji żywiołów – huraganowe ataki. Dobrze dysponowany Sadecki radził sobie z tą nawałnicą. Dopisywało mu też szczęście, kiedy po uderzeniu z ponad 30 metrów piłka lecąca w okienko poleciała obok tuż bramki oraz po wolnym, kiedy pofrunęła nad.

Wyszogrodzka tama pękła trzy minuty przed końcem meczu. Po wybiciu przez bramkarza Skry i przebitce futbolówka trafiła do jednego z jej zawodników. Ten minął wychodzącego golkipera i umieścił ją w siatce. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie. Rezultat ten mimo lekkiego niedosytu został przyjęty z zadowoleniem w ekipie z Wyszogrodu.

SKŁAD: 1. Sadecki – 99. Majewski, 16. Tomaszewski, 20. Sidor (84’ 9. Boszko), 4. Dawid Pietrzak – 19. Szkop, 6. Gąsiorowski, 2. Popiołek (kpt.), 3. Zalewski, 7. Damian Pietrzak – 14. Szymański Continue reading „Drobińskie deja vu”